Nieuwe SIP Protection teampagina

Ben je net zo enthousiast als wij om nieuwe mensen te ontmoeten? De pandemie is natuurlijk voor veel mensen een echte uitdaging geweest. Meer dan ooit realiseren we ons hoezeer we behoefte hebben aan sociale contacten en aan een baan die we heel graag doen. Een sterk team zorgt ervoor dat je door kunt gaan, zelfs in moeilijke tijden.

We hebben dan ook besloten om twee nieuwe leden aan ons team toe te voegen die een passie hebben voor kettingzaagbescherming. Heb je Sam en Laurent al ontmoet?

Sam is nu salesmanager voor de DACH-regio en Italië. Hij is ons jongste SIP Protection teamlid binnen het salesteam. Jong betekent echter niet onervaren. Zijn passie, vraag je? Nou, alles wat Duits is en natuurlijk, alles wat buiten is.

Laurent is salesmanager voor Frankrijk en Nederland. Hij is een echte fanaticus wat betreft SIP Protection. Zelfs in zijn vrije tijd, kan hij alleen maar aan kettingzagen denken. Och, soms ook wel aan boxen of koken, maar toch voornamelijk aan kettingzagen.

We zijn erg blij om hen te verwelkomen in ons team. Op onze nieuwe SIP Protection teampagina, kun je een eerste indruk krijgen van onze teamleden, maar we kunnen natuurlijk niet wachten om je opnieuw persoonlijk te ontmoeten.

Je kent Paul en Elisa misschien al. Ook Jeroen, Goele en Christa zijn zeer gewaardeerde teamleden, die onmisbaar zijn voor de ontwikkeling van jouw kettingzaagbeschermkleding.

Aarzel niet om onze teampagina te bezoeken. We hopen je snel persoonlijk te ontmoeten.

Meer nieuws

Archief